Lampy z wyższej półki – kryształowa kolekcja Swarovski

nowoczesne oświetlenie LED
Lampy z wbudowaną technologią LED
Styczeń 23, 2018
wnętrze domu w stylu Australijskim
Mieszkanie na drugim końcu świata – Australia
Luty 3, 2018

Lampy z wyższej półki – kryształowa kolekcja Swarovski

eleganckie lampy kryształowe od Swarovski

Brand Swarovski wszystkim jest znany z luksusowej biżuterii, która jest marzeniem każdej dziewczyny, żony oraz matki. Jest jednak druga, mniej znana strona producenta – firma tworzy nie tylko przepiękne bransoletki, pierścionki czy kulczyki, ale też kryształowe lampy. Oświetlenie Swarovski to propozycja z wyższej półki cenowej, które zachwyci perfekcyjnym wykonaniem i wysokiej jakości wykończeniem. Swarovski to przede wszystkim doskonale wyszlifowane kryształy, które znajdziesz zarówno w biżuterii, jak i oświetleniu.

Swarovski – historia

Mimo to, że firma Swarovski powstała ponad sto lat temu w Tyrolu (Austria), dopiero w 1965 roku producent zaprezentował światu kryształowe żyrandole i lampy. W 2011 roku została oficjalnie założona firma Swarovski Lighting, Ltd., która obejmuje dwie marki klasy premium. Pierwsza z nich to Swarovski i lampy w nowoczesnym wydaniu. Druga – Schonbek, która produkuje klasyczne lampy kryształowe. Firmy wspólnie dostali około 200 patentów oraz promują ponad 250-letnią historię kryształów i oświetlenia.

Swarovski – do jakiego wnętrza pasują lampy?

Oferta Swarovski jest bogata w kryształy i metalowe wykończenie. Oświetlenie cechuje się przede wszystkim wysokiej jakości wykonaniem i niezawodnością. Takie lampy to propozycja dla wszystkich, którym zależy na najlepszych produktach do domu czy mieszkania. Kryształowe lampy Swarovski zostały stworzone do wnętrz nowoczesnych, co nie przeszkadza zamontować lampę w aranżacji klasycznej. Modernistyczne oświetlenie również pasuje do wnętrz eklektycznych czy modern classic.

Kryształowa lampa pasuje do większości wnętrz, ale najlepiej prezentuje się w stylizacjach glamour. Jest to duet idealny, który łączy w sobie luksus z odrobiną przepychu. W takich wnętrzach wszystko błyszczy i świeci się, efekt ten pomogą osiągnąć kryształy, mieniące się światłem nie tylko w nocy, ale i za dnia oraz połyskujące elementy wykończeniowe. Glamour to eleganckie meble i dodatki, ozdobione w złote i srebrne detale oraz czarujące światło stylowych lamp – wiszących, stołowych czy podłogowych.

Swarovski – co daje oświetlenie z wyższej półki cenowej?

Oświetlenie Swarovski to prestiżowe lampy o nieco wyższej cenie, niż średnia. Jest to związane z wysoką jakością materiałów wykończeniowych i wartością  kryształów, w które obficie została ozdobiona każda lampa. Kryształy te przeszły liczne badania jakościowe i są certyfikowanym produktem w ofercie producenta. W porównaniu do szkła kryształowego, jest to mniej masywny materiał, mający nie tylko odmienną strukturę, ale i skład chemiczny. Kryształy to materiał wykorzystywany do tworzenia wyjątkowych wyrobów, a szkło jest tylko produktem masowego użytku, które w dodatku jest bardziej mętne.

Urządzając elegancki salon, pełny wysokiej jakości mebli i starannie dobranych dodatków warto jednak zdecydować się na lepszą jakość i wybrać kryształy Swarovskiego. Lampy te będą zdecydowanie bardziej pokaźne i posłużą dużo dłużej od zwykłej lampy wiszącej. W ofercie producenta znajdziesz masywne żyrandole i delikatnie zdobione kinkiety. Również nie zabraknie stylowych plafonów i oryginalnych lamp wiszących. Kryształową ofertę znajdziesz pod linkiem: https://goo.gl/Jb6exu

stylowe lampy wiszące Swarovski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *